Är du vår nästa kollega och revolutionär?

Är du vår nästa kollega och revolutionär?

Vi har bestämt oss för att revolutionera vården och ge människor mer kontroll över sin egen hälsa genom att göra DNA-tekniken tillgänglig för alla. För att lyckas med det krävs kollegor som vågar utmana, tänka nytt och som trivs i en miljö i ständig förändring.

Dynamic Code erbjuder säkra hälso- och diagnostest, direkt till konsument och hjälper hela vägen från test och säker diagnos till uppföljande behandling och vård genom samarbeten med digitala vårdgivare.

Vi är ett innovativt företag i ständig förvandling och här finns alla möjligheter att bidra i olika spännande delar. I vårt eget kvalitetssäkrade labb arbetar våra specialister med att analysera alla provsvar och utveckla nya tester. Vår marknad- och säljavdelning arbetar för att marknadsföra och etablera våra produkter i både Sverige och i Europa. Eftersom vi erbjuder hela vårdkedjan från test till digitala läkarbesök söker vi ofta kompetens inom just webb, e-handel och digital kommunikation.  

Att gå i frontlinjen i vår tids största vårdrevolution kräver mod, nyfikenhet och en stor portion drivkraft. Så bor det en revolutionär inom dig – hör av dig

Just nu söker vi:

Performance Marketing Manager
Accounting Manager

Vi är alltid intresserade av att hitta fler revolutionärer

Även om det inte finns en tjänst som passar dig i listan ovan så är du välkommen att höra av dig. Tveka inte att ta kontakt direkt med en av våra avdelningschefer med en spontanansökan. 

Louise Nylén

VD

louise.nylen@dynamiccode.se
0762-76 77 75

Anne Kihlgren

Affärsutvecklingschef

anne.kihlgren@dynamiccode.se
0708-19 16 21

Magnus Refthammar

Utvecklingschef

magnus.refthammar@dynamiccode.se
0702-19 15 20

Johan Olsson

Chief Technology Officer

johan.olsson@dynamiccode.se

Josephine Ovemyr

Produktionschef

josephine.ovemyr@dynamiccode.se
0701-44 15 65

Jim Rosengren

Chief Commercial Officer

jim.rosengren@dynamiccode.se
0709-17 03 20

Johan Mark

Chief Financial Officer

johan.mark@dynamiccode.se